X

Menu

dipe

הפרויקט – כפר אקולוגי על אי בפינלנד

 

רוצים להתמזג עם הטבע? רוצים לחוות חוויה טבעית ובראשיתית? הצטרפו לכפר האקולוגי שלנו. באי ייבנו 40 בתי עץ בלבד אשר ישמשו כמפלט אידיאלי לבריחה מן החום והלחות הישראליים אל קיץ ארקטי קריר.

בכפר תוקם תשתית חשמל סולארית ולא יהיו בו חיבוריWi-Fi ,קווי טלפון או אינטרנט, כדי שיוכל לשמש מסתור נפלא, שקט ונדיר עבור הסובלים מרגישות לקרינה הבלתי מייננת. המים לכפר יגיעו ישירות מן מהאגם. דייג וליקוט יאפשרו לדיירי הכפר ליהנות מחוויה של חיים אמיתיים בטבע.

הכפר האקולוגי יהיה מקום שבו תוכלו לפגוש אנשים עם ערכים הדומים לשלכם, שוחרי טבע, השואפים להתרחק מהרעש וההמולה ולחוות יחד חיבור לקהילה, לטבע, לאדמה ולנשמה. הקהילה האקולוגית האיכותית במקום תיצור יחד בית טבעי אמתי שישמר את ערכי הטבע ויאפשר הגשמתו של חלום על חיים אחרים.

המיזם בעיצומו, קיבל את כל האישורים הדרושים, ועומד לקראת תחילת הבניה. כשליש מהשטחים ויחידות הדיור כבר נמכרו.

ההזדמנות שלך

אתם יכולים להגשים את החלום –

בין אם אתם מחפשים קרקע ייחודית ונדירה להשקעה + בית מעץ או חולמים על פינה קסומה שבה תוכל להתנתק מהשגרה מדי פעם ולנוח.

אקולנד מזמינה אתכם ליהנות מהזדמנות חד פעמית ולרכוש במחיר אטרקטיבי במיוחד, שטח פרטי של 650 מ"ר על אדמת היער שבאי. בשטח תוכלו לבנות עד 50 מ"ר בית עץ פיני.

מיזם "אקולנד פינלנד" הוא לא רק פיסת גן עדן לאוהבי החיים הטובים, הוא גם הזדמנות נדירה להשקעה אסטרטגית למביני עניין – משקיעים המבינים את היתרונות הרבים ביחידות קרקע הנמצאות בטבע, אשר המחויבות לשימור אקולוגי ותנאי מחייה טבעיים.

באי יקום כפר נופש אקולוגי לאירוח תיירים – פיתוח שישביח את הקרקע ויבטיח תשואה משמעותית לרוכשים.

IMG_1105_fix

IMG_1637_fix

shutterstock_99609458

טבע בתולי

אי בודד במרכזו של אגם צלול וכחול, יער ירוק ושקט, כשרק צעדי סנאי נשמעים מסביב.

קהילה אקולוגית קטנה, המשגשגת בשטח בראשית, לא דורסת, מנצלת או פוגעת בו, מה שנקרא טביעת רגל אקולוגית נמוכה.

לשתות ממי האגם, לנשום אוויר צלול, רחוק מהמולת היום יום, רחוק מזיהום האוויר העירוני, רחוק מהלחץ ומהבלגן, קרוב לטבע ולאדמה. נשמע כמו חלום? כל זה נמצא ממש בהישג יד, במרחק של כמה שעות בודדות.

IMG_1105_fix

IMG_1637_fix

האי

אי בתולי, המכוסה יער ירוק, שוכן במרכז פינלנד בליבו של אגם קסום. סמוך לאי נמצאת העיר Kuopio, עיר מפותחת, העשירה בנכסים ובאירועי תרבות. העיר ממוקמת בקרבת צירי תחבורה ראשיים ושדה תעופה. במרכז האי, שיפעל בעיקר בעונת הקיץ, המתאימה לשהות ביער, יוקמו בתי עץ היכולים לשמש את רוכשי השטחים בביקוריהם באי.

מזח פרטי, סירה, באר מים, סאונה פינית מסורתית ומתקנים נוספים יעמדו לרשות תושבי האי. המים יגיעו ישירות מן האגם, ודיג וליקוט יאפשרו לדיירי הכפר ליהנות מחוויה אמיתית של קרבה לטבע. באי מתוכננות תשתית חשמל סולארי וטורבינת רוח, רשת אינטרנט וקווי טלפון שיפעלו על ידי חוטים כבעבר, ללא קרינה אלחוטית. מפלט אידיאלי לסובלים מתסמיני הרגישות לקרינה הבלתי מייננת (EHS) ובכלל לכולנו, לתקופת התנתקות והתנקות.

פינלנד – מהמדינות המובילות בתיירות אקולוגית

פינלנד, המרוחקת מישראל רק כ-4.5 שעות טיסה, שוכנת בצפון אירופה וגובלת ברוסיה, בשבדיה ובנורבגיה. “הארץ המשובחת”, זהו פירוש שמה של הארץ, העשירה באגמים וביערות.

בעונת הקיץ, המקבילה לזו שלנו בישראל, נהנים הפינים והתיירים משלושה חודשים של מזג אוויר נעים ומיממות שטופות אור. הזוהר הצפוני המפורסם, הזורח בחשכת ימי החורף, הפך את פינלנד למוקד משיכה תיירותי גם בימי החורף הארקטי המושלג. מרבית היערות הם בבעלות פרטית ומשמשים מקור לפרנסת התושבים הן בתעשיית העץ והן בפנאי ובתיירות – טיולים, סקי, קמפינג, דיג, שיט, ציד והחלקה על הקרח. כמדינה מתועשת ועשירה כלכלתה משגשגת, בעיקר הודות לתעשיית העץ והנייר, המתכות, האלקטרוניקה והטלקומוניקציה. השלטון בפינלנד ידוע ביציבותו ובאיתנותו – מדד השחיתות במדינה הוא הנמוך ביותר במדינות ה-OECD! זוהי סיבה נוספת לכך שפינלנד מהווה מוקד משיכה מתעורר

shutterstock_99609458

צרו קשר

office@ecoland.co.il | 03-5379994

צור קשר

הררית משגב ת.ד 20182
טלפון : 04-8576807

ההזדמנות שלך

בין עצי יער ירוקים ובוגרים, שניצלו מכריתה לתעשיית העץ, אקולנד פעלת  להגשמת חלום של חיבור בין האדם לאדמה. רוצים להתמזג עם הטבע? רוצים לחוות חוויה טבעית ובראשיתית? בואו אל הכפר האקולוגי שלנו. הכפר יפעל בתקופות המתאימות לשהות ביער, ובמרכזו תוקם מלונית, שתהיה פתוחה לאורחים המחפשים את אותו חיבור לאדמה.

הפרויקט

במרכז פינלנד, בליבו של אגם קסום, שוכן אי בתולי המכוסה יער ירוק…

האם גם אתם חולמים להתרחק לפעמים מהמולת היומיום? לנשום אוויר צח? לשתות מים שהגיעו ישירות מן האגם הצלול? לחיות הרחק מהלחץ ומהקרינה, קרוב לטבע ולאדמה, ולשמוע מסביב רק ציוץ ציפורים?

אקולנד

אקולנד תעניק לכם לא רק השקעה כספית: אקולנד מחויבת לשמירה על הסביבה והערכים האקולוגיים, ומעודדת יצירת קשר בין האדם לטבע ומעורבות הקהילה בפיתוח וטיפוח הכפר.

  1. דברו איתנו